26 kwietnia 2023 roku dzięki uprzejmości Jastrzębskiego Węgla oraz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Fundacja Polska Siatkówka zorganizowała na meczach połfinałowych PlusLigi zbiórkę na Fundusz Opieki i Rehabilitacji, w której udało się zebrać 7202,98 zł. Dziękujemy!

Fundacja Polska Siatkówka od lat działa na rzecz osób związanych ze środowiskiem siatkarskim. Pomagamy osobom chorym, cierpiącym, starszym, dla których czasem proste czynności życiowe są ogromnym wyzwaniem. Inicjujemy i wspieramy zbiórki wynikające z nagłych przypadków losowych. Podtrzymujemy bieżący kontakt ze starszym pokoleniem siatkarskim. Staramy się pomagać im finansowo, a także organizujemy cykl Siatkówka łączy pokolenia. Współfinansujemy operacje, leczenie i rehabilitacje. Chcemy robić coraz więcej, pomagać coraz większej ilości osób. Potrzeb jest bardzo dużo, a my jesteśmy gotowi do działania i chętni do pracy.

Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę bardzo dziękujemy. Kolejne potrzebujące osoby ze środowiska siatkarskiego otrzymały wsparcie!

Już 24 maja rozpoczyna się sezon reprezentacyjny. Widzimy się w Radomiu, Katowicach i Sosnowcu! Do zobaczenia!