Fundacja Polska Siatkówka, dzięki uprzejmości zespołu ŁKS, 10 maja zagości na meczu w Łodzi. Fundacja będzie zbierać środki na Fundusz Opieki i Rehabilitacji.
W Łodzi odbędzie się 3 mecz rywalizacji o mistrzostwo Polski pomiędzy ŁKS Commercecon Łódź, a Developres BELLA DOLINA Rzeszów. Na ten moment stan rywalizacji toczącej się do trzech zwycięstw - 1:1. Jutrzejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Fundacja Polska Siatkówka od lat działa na rzecz osób związanych ze środowiskiem siatkarskim. Pomagamy osobom chorym, cierpiącym, starszym, dla których czasem proste czynności życiowe są ogromnym wyzwaniem. Inicjujemy i wspieramy zbiórki wynikające z nagłych przypadków losowych. Podtrzymujemy bieżący kontakt ze starszym pokoleniem siatkarskim. Staramy się pomagać im finansowo, a także organizujemy cykl Siatkówka łączy pokolenia. Współfinansujemy operacje, leczenie i rehabilitacje. Chcemy robić coraz więcej, pomagać coraz większej ilości osób. Potrzeb jest bardzo dużo, a my jesteśmy gotowi do działania i chętni do pracy.

Podczas meczu TauronLigi 10 maja nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a także będzie można zakupić na naszym stoisku cegiełkę w postaci różnych pamiątek siatkarskich jak książki, worki, smycze, piny itp.

Zapraszamy na mecz, a za każde wsparcie Fundacji Polska Siatkówka serdecznie dziękujemy!

Widzimy się 10 maja 2023 o godzinie 17.30 w hali Sport Arena.

ŁKS Commercecon Łodź – Developres BELLA DOLINA Rzeszów

Do zobaczenia!