Fundacja Polska Siatkówka, dzięki uprzejmości zespołu ŁKS, 10 maja zagościła na meczu w Łodzi. Fundacja zebrała 3211,18 zł na Fundusz Opieki i Rehabilitacji.

ŁKS Commercecon Łódź pokonał tego dnia Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3:1, a trzy dni później w Rzeszowie odniósł kolejne zwycięstwo i sięgnął po mistrzostwo Polski. Wielkie gratulacje dla zespołu i podziękowania za możliwość przeprowadzenia zbiórki. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wsparli Fundusz! Teraz zaczynamy sezon reprezentacyjny. Już w przyszłym tygodniu widzimy się w Radomiu, Katowicach i Sosnowcu.

Fundacja Polska Siatkówka od lat działa na rzecz osób związanych ze środowiskiem siatkarskim. Pomagamy osobom chorym, cierpiącym, starszym, dla których czasem proste czynności życiowe są ogromnym wyzwaniem. Inicjujemy i wspieramy zbiórki wynikające z nagłych przypadków losowych. Podtrzymujemy bieżący kontakt ze starszym pokoleniem siatkarskim. Staramy się pomagać im finansowo, a także organizujemy cykl Siatkówka łączy pokolenia. Współfinansujemy operacje, leczenie i rehabilitacje. Chcemy robić coraz więcej, pomagać coraz większej ilości osób. Potrzeb jest bardzo dużo, a my jesteśmy gotowi do działania i chętni do pracy.