Dzięki współpracy z Jastrzębskim Węglem oraz Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Fundacja Polska Siatkówka zagości na meczach półfinałowych PlusLigi obu zespołów w dniu 26 kwietnia 2023 roku. Będziemy zbierać środki na Fundusz Opieki i Rehabilitacji.

Fundacja Polska Siatkówka od lat działa na rzecz osób związanych ze środowiskiem siatkarskim. Pomagamy osobom chorym, cierpiącym, starszym, dla których czasem proste czynności życiowe są ogromnym wyzwaniem. Inicjujemy i wspieramy zbiórki wynikające z nagłych przypadków losowych. Podtrzymujemy bieżący kontakt ze starszym pokoleniem siatkarskim. Staramy się pomagać im finansowo, a także organizujemy cykl Siatkówka łączy pokolenia. Współfinansujemy operacje, leczenie i rehabilitacje. Chcemy robić coraz więcej, pomagać coraz większej ilości osób. Potrzeb jest bardzo dużo, a my jesteśmy gotowi do działania i chętni do pracy.

Podczas meczów 26 kwietnia nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a także będzie można zakupić na naszym stoisku cegiełkę w postaci różnych pamiątek siatkarskich jak książki, worki, smycze, piny itp.

Do współpracy z nami włączyła się również firma Eco Harpoon Recykling Sp. z o.o., która podczas w/w spotkań przeprowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, a każdy kilogram zebranych elektrośmieci zamieni na środki finansowe przekazane na Fundusz Opieki i Rehabilitacji. Zachęcamy do przynoszenia na mecz małego i dużego sprzętu AGD i RTV, baterii i akumulatorów.

Fundację Polska Siatkówka można wspierać również przekazując 1,5% podatku KRS 0000252569.

Zapraszamy na mecze, w których weźmiemy udział. Szukajcie naszych wolontariuszy ubranych w czerwone koszulki. Za każde wsparcie Fundacji Polska Siatkówka serdecznie dziękujemy!

Widzimy się 26 kwietnia 2023.
17.30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
20.30 Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie