Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie pn. „Siatkówka łączy pokolenia”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (1.10.2023) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Olsztynku ul. Górna 5. Startujemy o godzinie 11.00. Zapraszamy całe rodziny. Czeka na Was moc aktywności i wspaniali goście.

„Siatkówka łączy pokolenia” to cykl wyjątkowych spotkań międzypokoleniowych, skierowany do całych rodzin, mający na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności sportowej oraz poznania wybitnych sportowców, którzy zdobywali dla Polski medale wielkich imprez międzynarodowych. Projekt zakłada promocję aktywności poprzez siatkówkę, ma zachęcić do jej uprawiania na poziomie amatorskim, jak i aktywnego kibicowania reprezentacji Polski. Projekt realizuje Fundacja „Polska Siatkówka”, a finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach spotkań przeprowadzone zostaną działania w trzech głównych obszarach – aktywności sportowej, spotkań z mistrzem oraz spotkań Rodziny Siatkarskiej. W ramach pierwszego całe rodziny uczestniczące w zajęciach będą wspólnie wykonywać zadania ruchowe i sportowe. Po zakończeniu wspólnej zabawy uczestnicy będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z dawnymi gwiazdami sportu. W Olsztynku zagoszczą: dwukrotna mistrzyni Europy Dorota Świeniewicz, złoty medalista igrzysk olimpijskich Zbigniew Lubiejewski, wielokrotny reprezentant kraju i syn wybitnego trenera Huberta Jerzego Wagnera – Grzegorz Wagner. Natomiast event poprowadzi wielokrotny reprezentant kraju i mistrz świata juniorów, Marcin Prus.

W programie spotkania jest:
10.30 zbiórka, Szkoła Podstawowa w Olsztynku ul. Górna 5 (wjazd na dziedziniec od ulicy Szkolnej)
11.00 rozpoczęcie spotkania, rozgrzewka
11.30 przedstawienie Mistrzów, podział na grupy, zajęcia z Mistrzami, konkurencje sportowe
13.00 spotkanie z mistrzami siatkówki
14.00 zakończenie spotkania

Są jeszcze dostępne miejsca na to spotkanie, prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres mailowy Fundacji. Liczba miejsc ograniczona: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.