Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Polska Siatkówka zagości na meczu finałowym PlusLigi w Jastrzębiu Zdroju. Dzięki współpracy z Jastrzębskim Węglem podczas spotkania będziemy zbierać środki na Fundusz Opieki i Rehabilitacji.

Fundacja Polska Siatkówka od lat działa na rzecz osób związanych ze środowiskiem siatkarskim. Pomagamy osobom chorym, cierpiącym, starszym, dla których czasem proste czynności życiowe są ogromnym wyzwaniem. Inicjujemy i wspieramy zbiórki wynikające z nagłych przypadków losowych. Podtrzymujemy bieżący kontakt ze starszym pokoleniem siatkarskim. Staramy się pomagać im finansowo, a także organizujemy cykl Siatkówka łączy pokolenia. Współfinansujemy operacje, leczenie i rehabilitacje. Chcemy robić coraz więcej, pomagać coraz większej ilości osób. Potrzeb jest bardzo dużo, a my jesteśmy gotowi do działania i chętni do pracy.

Podczas finałowego spotkania w Jastrzębiu Zdroju, które odbędzie się 27 kwietnia, wolontariusze – młodzi zawodnicy z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, będą zbierać pieniądze do puszek, które w całości zastaną przekazane na leczenie podopiecznych Fundacji Polska Siatkówka. Podczas spotkania będzie można zajrzeć również na stoisko Fundacji i zakupić cegiełkę w postaci różnych pamiątek siatkarskich jak książki, koszulki, worki, smycze itp.

Fundację Polska Siatkówka można wspierać również przekazując 1,5% podatku KRS 0000252569.

Serdecznie zapraszamy Was na drugi mecz finału PlusLigi pomiędzy KS Jastrzębskim Węglem, a Aluron CMC Wartą Zawiercie, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godzinie 18.00.

Do zobaczenia!