20 września startuje 3. edycja projektu „Siatkówka łączy pokolenia”. Zachęcamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona, a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydarzenie odbędzie się w Hali KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11. Startujemy o godzinie 10.00. Uczestników prosimy o przybycie na zbiórkę o godzinie 9.15. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Należy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy oraz buty na zmianę.
W programie wydarzenia jest przewidziany trening , konkurencje sportowe oraz spotakanie z gwiazdami siatkówki. Event poprowadzi wielokrotny reprezentant Polski – Maricn Prus. W Ostrowcu będą wyjątkowe postaci siatkarskie, takie jak:
  1. Ireneusz Mazur – trener mistrzów Europy juniorów z 1996 roku oraz mistrzów świata juniorów z 1997 roku.
  2. Wojciech Żaliński – wielokrotny reprezentant Polski, dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów.
  3. Grzegorz Szymański – srebrny medalista mistrzostw świata z 2006 roku oraz zdobywca złotych medali mistrzostw świata i mistrzostw Europy w kategorii juniorów.
  4. Joanna Kaczor-Bednarska – brązowa medalistka mistrzostw Europy, a także mistrzyni Europy w kategorii juniorek.
  5. Katarzyna Brojek (Żalińska) – zawodniczka związana z klubem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski od 2007 roku. W 2014 wywalczyła z klubem mistrzostwo 1.Ligi oraz awans do ORLENLigi.
Program wydarzenia:
09.15 zbiórka
10.00 rozpoczęcie akcji, przedstawienie Mistrzów, rozgrzewka
10.30 podział na grupy, zajęcia z mistrzami - zajęcia edukacyjne/szkoleniowe z zakresu        zasad gry w siatkówkę, technika odbić itp.
11.00 konkurencje sportowe - rywalizacja sportowa
11.30 przerwa - poczęstunek
11.45 spotkanie z historią/Mistrzami siatkówki
13.00 zakończenie
Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymają darmowe wejściówki na mecz o Superpuchar Polski kobiet, który odbędzie się 21 września w hali sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim o godz. 18.00. Będzie to starcie mistrza Polski – Lotto Chemik Police ze zwycięzcą Pucharu Polski – BKS BOSTiK ZGO Bielsko-Biała.
Zapraszamy!
Siatkówka łączy pokolenia finansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.